Polski English

Aktualności

Zawiadomienie o przekształceniu formy ...

W imieniu spółki Silvermedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie zawiadamiamy, że w dniu 14.09.2016r. nastąpiło przekształcenie spółki Silvermedia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę Silvermedia Spółka Akcyjna.

14-09-2016 więcej »

Kongres Obywatelski : jak ...

Vice Prezes Silvermedia dr inż. Jarosław Bułka zaproszony został do cyklu roboczych spotkań dyskusyjnych, na których omawiane będą kwestie działania w zakresie cyfryzacji i w jaki sposób może ona przyczyniać się do rozwoju polskich firm IT (m.in. inwestycje realizowane w sektorze publicznym, regulacje stymulujące procesy cyfryzacji zachodzące w realnej gospodarce itp.).

26-02-2016 więcej »
Health Challenges Congress (HCC)

Health Challenges Congress (HCC)

W dniach 18-20 lutego 2016 r. w Katowicach odbędzie się Kongres Wyzwań Zdrowotnych gdzie Silvermedia jest partnerem sesji organizowanej przez Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher

28-01-2016 więcej »

Medica 2015

Największe targi na świecie, nie mogły się odbyć bez Naszego udziału. Jak co roku, w połowie listopada, do Dusseldorfu w Niemczech zjechali się producenci, pasjonaci i dostawcy usług medycznych wszelkiego rodzaju. Firma Silvermedia zaprezentowała swoje mocne strony w jednej z 17- stu hal wystawowych.

04-12-2015 więcej »
Strony: